• https://www.facebook.com/nildernizip

Makron Ateşle Oynuyor

KINAMA MEKTUBU

Fransa Büyükelçiliğine kınama mektubu

Nizip’te faaliyet gösteren STK’lardan Fransa Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a kınama mektubu gönderdiler.

Aralarında NİLDER’inde bulunduğu Sivil Toplum örgütleri,Peygamberimize hakaret eden Emmanuel Macron’a haddini bildiren bir protesto mektubu gönderdiler.

Makron Ateşle Oynuyor

İslam karşıtı açıklamalarıyla Müslüman alemde her zaman tepki ile karşılaşan Fransa Cumhurbaşkanı macron ateşle oynuyor Fransa son iki asırdan beri İslam topraklarını işgal ve talan etmiştir Fransa Cezayir ve Afrika'da olmak üzere yüz binlerce masum müslümanı katlederek soykırım yapmıştır kapkara bir geçmişe sahip olan Fransa'nın özgürlük ve demokrasi dersi vermeye kalkışması iki yüzlükten öte bir şey değildir Fransa'nın İslam'a ve Müslümanlara karşı yaptığı ırkçı kindar tutum ve davranışları kabul edilemez ve sessiz kalınamaz elbette ki bu nedenle Nizip gönüllü kuruluşlar olarak Fransa'nın resmi ve sivil binalara astığı ve peygamber efendimiz sallallahu ve selleme haşa hakaret içeren yazı ve resimleri protesto etmek tepkimizi kızgınlığımızı ifade etmek Fransa Büyükelçiliğine kınama mektubu göndermek üzere buradayız.

Maalesef Fransa'nın Müslümanlara yönelik fiziki saldırı ve şiddetin yanı sıra artık söylem olarak da İslam'a ve müslümanlara hakaret etmektedir. Müslümanlar ile Müslüman devlet olarak elbette ki dini mübini İslam ve alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimiz sallallahu aleyhi ve sellem'e yapılan bu çirkin saldırıları kabul edemez ve tepkisiz kalamazdık.O alemlere rahmet olarak gönderilmiştir.O yeryüzünün en hayırlısı en şerefli insanıdır. O insanlığa örnek, güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderilmiştir. Anam babam sana feda olsun ya Resulallah.


123 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret85393
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Hava Durumu
Saat