• https://www.facebook.com/nildernizip

Nezir Gül Ziyareti

Nizip İmam Hatip Lisemizin ilk mezunlarından ömrünü İmam Hatip'e adamış İmam Hatip sevdalısı, İmam Hatip gönüllüsü, İmam Hatip  aşığı çok değerli abimiz Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül hocamızı Nizip Necibe Kemal Akdoğan Proje İmam Hatip Lisesi'nde misafir ettik.

İmam Hatip gençlerine, İmam Hatip  İmam Hatip şuuru üzerinde çok güzel tavsiye ve nasihatlerde bulunan Gül İmam Hatip öğrencileriyle kendi öğrencilik zamanındaki hatıralarını,öğrencilik yıllarında yaşadığı küçük meselelerden bahsederek çeşitli konulara değindi.

İlçe Kaymakamı Kemal Şahin Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş'in de kendisine refakat ettiği öğrenci buluşmaları okulun genel durumu hakkında Mehmet Uzun hocamızın sunumlarıyla ve öğrencilerin ufku açık şekilde mutluluğa ayrılmaları ile son buldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül hocamıza Nizip ziyaretinde,Nizip İmam Hatip Liselileri Dernek Başkanı ve EDEP Eğitime Destek Platformu Nizip Başkanı Yaşar Yılmaz hocamız yalnız bırakmadılar.

Nilder ve Edep Başkanı Yılmaz Nezir Gül hocamıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler.

184 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Duyurular
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret66739
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.43016.4559
Euro7.08467.1130
Hava Durumu
Saat